Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Mercyhurst Lakers (Bayanlar) - Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) Tahminler

Yenile
Bitmiş 05/03 18:00
Country: ABD

Maç tahminleri

05/03/2026

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

18:00

Le Moyne Dolphins (Bayanlar )

Bet:Kazanan - Takım 1

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
3
0

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Mercyhurst Lakers (Bayanlar)
MHU - %
Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)
LMC - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
4. Le Moyne Dolphins (Women)
17 9 8 999:1061
2. Mercyhurst Lakers (Women)
17 13 4 1218:1142

Bahis ipuçları

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Mercyhurst Lakers (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Mercyhurst Lakers (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

2 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Mercyhurst Lakers (Bayanlar) 'si

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

8 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 'si

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

2 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Mercyhurst Lakers (Bayanlar) 'si

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

2 / 10 tüm müsabakalarda son maç Mercyhurst Lakers (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

8 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Mercyhurst Lakers (Bayanlar) 'si

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Mercyhurst Lakers (Bayanlar) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

2 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Mercyhurst Lakers (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mercyhurst Lakers (Bayanlar)

1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Mercyhurst Lakers (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Le Moyne Dolphins (Bayanlar	)

2 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Le Moyne Dolphins (Bayanlar ) 'si

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1